بیمه حامی + بیمه وکیل + بیمه حمایت قضایی

بیمه حامی ، بیمه وکیل ، بیمه حمایت قضایی

بیمه نامه حامی : این بیمه نامه برای اولین بار توسط شرکت بیمه کوثر وبامجوز بیمه مرکزی به بیمه گذاران ارایه میگردد . همانطور که همه می دانند خدمات حقوقی برای بیشتر اقشار جامعه هزینه بالایی دارد. همچنین پیدا کردن خدمات متناسب با نیاز هر فرد، کار آسانی نیست. علاوه بر این، تشخیص میزان پای بندی به تعهد ارائه‌دهنده خدمات به اصول اخلاق حرفه‌ای، کار دشواری است. این عوامل باعث می‌شود که مردم  یا به خدمات حقوقی مورد نیازشان دسترسی پیدا نکنند و یا به علت عدم آشنایی با روال دادرسی به حق خود نرسند.
بیمه‌نامه حامی برای برطرف کردن این قبیل مشکلات مردم طراحی گردیده است . شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک از تمامی خدمات تحت پوشش این بیمه‌نامه بهره‌مند شوید. لازم است بدانید موسسات و وکلایی که شرکت بیمه کوثر برای ارائه خدمات به بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان خود معرفی می‌کند، بادقت و ضرافت خاصی انتخاب شده‌اند. این اشخاص که شبکه حقوقی بیمه‌حامی به شمار می‌روند، در کنار صلاحیت علمی و قانونی، دارای تجربه و تعهد بالای کاری نیز هستند. ودر یک کلام باید گفت شبکه حقوقی حامی شامل بهترین متخصصان امور حقوقی در ایران است.

برای ثبت نام بیمه حامی بازنشستگان نیروهای مسلح اینجا کلیک کنید.

 

شرکت ها ، سازمان ها و ادارات محترم برای بهره مندی از مزایای ارزشمند بیمه حامی کافسیت با ما تماس بگیرید.  ۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۴       ۰۲۶۳۲۸۲۷۲۸۵     ۰۲۶۳۲۸۱۰۲۹۸

بیمه حامی

بعد از تکمیل و ارسال این فرم با شما جهت مشاوره و اعلام نرخ و صدور بیمه نامه تماس خواهیم گرفت