خانه / بایگانی برچسب: آیا در صورت تشدید خطر صدور الحاقیه الزامی است؟

بایگانی برچسب: آیا در صورت تشدید خطر صدور الحاقیه الزامی است؟

در صورت تشدیدخطربیمه گذار چه وظیفه ای دارد؟

بیمه گذار در صورت تشدید خطر چه وظیفه ای دارد؟ تشدید خطر به دو صورت امکان پذیر است: الف) در نتیجه عمل خود بیمه گذار؛   ب)درنتیجه عمل شخص تالت. ماده ۱۶ قانون بیمه مقرر می دارد که «هرگاه بیمه گذار درنتیجه عمل  خود خطری را که به برای  آن …

ادامه نوشته »
برخی از مشتریان بیمه کوثر
 
مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم
+ +
تماس با کارشناسان
آدرس دفتر