بهترین بیمه درمان تکمیلی + بیمه درمان تکمیلی کوثر

بیمه در مان تکمیلی بیمه کوثر را بیشتر بشناسید .

بهتر است  بدانید کلیه مرا کز درمانی  طرف قرار داد بیمه کوثر در سراسر کشور آنلاین می باشند. و فقط با در دست داشتن کارت ملی پذیرفته می شوید .

با توجه به شرایط بد اقتصادی و تحریم های ظالمانه آمریکا ، اکثر بیمه های پایه به دلیل بالا رفتن هزینه های در مان به تدریج در حال خالی نمودن شانه از زیر بار تعهدات در مانی خود برای بیمه شده گان می باشند . بالا بودن قیمت دارو و خدمات پزشکی و عدم پاسخگویی بیمه های پایه باعث گردیده تا اکثر بیمه گذاران بزرگ با عقد قرار داد گروهی بیمه تکمیلی درمان را از شرکت های بیمه بازر گانی تهیه نمایند . از جمله این شرکت ها ، شرکت توانمند بیمه کوثر  می باشد که با عقد قرار داد با اکثریت مراکز درمانی و مطرح سراسر کشور به عنوان مقصد و انتخاب اول بیمه گذاران بزرگ در سراسر کشور می باشد .                              بیمه کوثر سر چشمه آرامش

تعدادی از بیمه گذاران عمده بیمه درمان تکمیلی کوثر

۱ – تمامی کارکنان وزارت صمت (صنعت معدن و تجارت) و اعضای خانواده آنان تحت‌پوشش بیمه‌های تکمیلی درمان بیمه کوثر قرار گرفتند و می‌توانند از خدمات متنوع این بیمه‌ استفاده کنند.
۲ – بیمه تکمیلی نیروهای مسلح با شرکت بیمه کوثر است. شاغلین و بازنشستگان نیروهای مسلح و افراد تحت تکفل‌شان هم با طرح آرامش بیمه کوثر تحت پوشش بیمه تکمیلی شرکت بیمه کوثر می باشند.
۳ – کلیه کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و اعضائ خانواده آنان تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه کوثر می باسند.
۴ – کلیه کارکنان جمعیت هلال احمر و خانواده آنان تحت پوشش بیمه در مان تکمیلی بیمه کوثر می باشند.

شرکت بیمه کوثر به سلیقه و انتخاب مشتریان احترام می گذارد و با  مراکز درمانی مورد درخواست بیمه گذاران فورا قرار داد منعقد می نماید.

لطفا برای استعلام وخرید آنلاین بیمه نامه خودرو اینجا کلیک کنید.

شرکت بیمه سایبان امن کوثر به عنوان یک شرکت پیشرو در بیمه تکمیلی درمان در خدمت شماست. 

۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۴       ۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۵       ۰۹۱۲۳۶۶۷۰۴۵ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *