بیمه درمان تکمیلی + بیمه تکمیلی درمان کوثر

بیمه در مان تکمیلی کوثر را بهتر بشناسید .

آیا می دانید کلیه مرا کز درمانی کوثر در سراسر کشور آنلاین می باشند. وبیمار فقط با در دست داشتن کارت ملی در مراکز طرف قرار داد بیمه کوثر پذیرفته می شود؟

امروزه با توجه به شرایط تحریمی کشور و وضعیت اقتصادی نا مناسب اکثر بیمه های پایه در مان به تدریج در حال خالی نمودن شانه از زیر بار تعهدات در مانی خود برای بیمه شده گان می باشند . گرانی دارو و خدمات پزشکی و عدم پاسخگویی بیمه های پایه باعث گردیده تا اکثر بیمه گذاران عمده با عقد قرار داد گروهی بیمه تکمیلی درمان را از شرکت های بیمه بازر گانی تهیه نمایند .در این بین شرکت توانمند بیمه کوثر با عقد قرار داد با اکثریت مراکز درمانی و مطرح سراسر کشور به عنوان مقصد و انتخاب اول بیمه گذاران بزرگ در سراسر کشور می باشد .خوشحالیم که در سبد درمانی خود بیمه پاسخگوی کوثر را انتخاب نموده اید .

شرکت بیمه کوثر به سلیقه و انتخاب مشتریان احترام می گذارد و با هر مرکز درمانی که مد نظر بیمه گذار باشد فورا قرار داد منعقد می نماید.

تعدادی از بیمه گذاران عمده بیمه درمان تکمیلی کوثر

۱ – به موجب یک قرارداد که با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان بیمه کوثر به همراه معاون وزیر صمت و برخی از مدیران این وزارت‌خانه به امضا رسید، تمامی کارکنان وزارت صمت (صنعت معدن و تجارت) و اعضای خانواده آنان تحت‌پوشش بیمه‌های تکمیلی درمان بیمه کوثر قرار گرفتند و می‌توانند از خدمات متنوع این بیمه‌ استفاده کنند.
۲ – بیمه تکمیلی نیروهای مسلح با شرکت بیمه کوثر است. شاغلین و بازنشستگان نیروهای مسلح و افراد تحت تکفل‌شان هم با طرح آرامش بیمه کوثر تحت پوشش بیمه تکمیلی شرکت بیمه کوثر می باشند.
۳ – کلیه کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و اعضائ خانواده آنان تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه کوثر می باسند.
۴ – کلیه کارکنان جمعیت هلال احمر و خانواده آنان تحت پوشش بیمه در مان تکمیلی بیمه کوثر می باشند.

شرکت بیمه سایبان امن کوثر به عنوان یک شرکت پیشرو در بیمه تکمیلی درمان در خدمت شماست.

 تلفن های مشاوره صرفا جهت خرید گروهی بیمه درمان تکمیلی

۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۴       ۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۵        

لطفا برای استعلام وخرید آنلاین بیمه نامه خودرو اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *