خرید اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث

خرید اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث

با عرض سلام 

اکنون که تصمیم گرفته اید بیمه نامه را به صورت اینتر نتی خریداری کنید ، با شما هستیم تا قدم به قدم خرید اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث از شرکت بیمه کوثر را با هم مرور کنیم.

لطفا ابتدا با دقت موارد زیر را بخوانید سپس روی لینک خرید بیمه نامه کلیک کنید.

لطفا قبل از شروع به صدور بیمه نامه عکسپشت و روی کارت خودرو  و عکس کارت ملی و عکس بیمه نامه سال قبل را در گوشی ذخیره نمایید. و به زبان مورد نیاز توجه کنید اغلب قسمتها باید زبان  مورد نظر انگلیسی باشد .

 ۱ – ابتدا وارد لینک خرید آنلاین بیمه نامه شوید شکل بالا نمایان می شود  . بیمه نامه شخص ثالث را انتخاب کنید.

۲ – سپس گزینه صدور را انتخاب نمایید.

۳ – در این مرحله مشخصات وسیله نقلیه را وارد کنید سپس کلید مرحله بعد را بزنید .

۴ -اطلاعات وسیله نقلیه شامل رنگ ، سریال پلاک و نوع پلاک را وارد کنید سپس کلید مرحله بعد را بزنید.

۵ – در این مرحله تاریخ شروع و پایان بیمه نامه جدید  را وارد کنید و کلید مرحله بعد را بزنید

۶ – در این بخش در صورتی که وسیله نقلیه دارای سابقه بیمه می باشد گزینه دارد  و در غیر این صورت گزینه ندارد را بزنید و کلید مرحله بعد را بزنید .

۷ – در این مرحله میزان تخفیف بیمه نامه که در بیمه نامه قید شده  را وارد کنید . تخفیف سال جدید را سیستم به صورت اتوماتیک اضافه می کند.

۸ – در این مرحله تاریخ انقضاء بیمه نامه سال قبل را وارد کنید و به مرحله بعد بروید .

۹ – در این مرحله در صورتی که بیمه نامه سال قبل خسارت دارد  بر روی کلمه دارد کلیک کنید در غیر این صورت ندارد را کلیک کنید و به مرحله بعد بروید.

۱۰ – در این مرحله در صورتی که بیمه نامه دارای خسارت مالی و یا جانی می باشد تعداد دفعات را وارد کنید .و سپس روی گزینه اعلام حق بیمه بزنید .

۱۱ – در این مرحله مبلغ تعهد مالی  مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.

۱۲ – در این مرحله کدیکتای بیمه نامه سال قبل را وارد کنید سپس روی کلمه سفارش کلیک کنید .

۱۳ – در این صفحه واحد صدور بیمه نامه مشحص گردیده از لینک کناری آن روی گزینه مشخصات بیمه گذار کلیک کنید ، کد ملی و تاریخ تولد را به درستی انتخاب کنید اطلاعات شما به صورت اتوماتیک از ثبت احوال می آید . لطفا آدرس و شماره تلفنی که به نام خودتان است را وارد کنید .

۱۴ – در لینک کنار مشخصات بیمه گذار مشخصات بیمه نامه سال قبل را درج و کنترل نمایید . اگر درست بود کلید تایید و ادامه را بزنید .

۱۵ – در لینک کناری (شماره انتظامی) صحت اطلاعات را چک کنید . و تایید مدارک و ادامه را بزنید .

۱۶ – در این مرحله تصاویر کارت خودرو پشت و رو  کارت ملی  و بیمه نامه سال قبل را بارگذاری کنید .کلید تایید مدارک و ادامه را بزنید.

۱۷ – در این مرحله گزینه پرداخت را انتخاب کنید و ازطریق یکی از کارت های عضو شتاب خود مبلغ حق بیمه را مستقیما به حساب شرکت بیمه کوثر واریز نمایید .

 شما موفق شدید  مراحل صدور بیمه نامه ثالث خود را با موفقیت پشت سر بگذارید و با کلیک بر روی لینک زیر می توانید بیمه نامه ثالث خود را صادر نمایید . این بیمه نامه در شرکت خدمات بیمه ای سایبان امن کوثر با کد ۴۵۱۲ صادر گردیده و در دسترس شماست .

لطفا برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث اینجا کلیک کنید .

شرکت حدمات بیمه ای سایبان امن کوثر مشاور امین بیمه و در خدمت شماست .

۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۴      ۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۵         ۰۹۱۲۳۶۶۷۰۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *