بیمه آنلاین در یزد + بیمه کوثر در یزد

بدینوسیله به اطلاع عموم ملت ایران می رساند اگر از طریق این سایت  بیمه نامه را به صورت آنلاین صادر کنید علاوه بر تخفیفات خودتان همین حالا  یک تخفیف ویژه از بیمه کوثر می گیرید .  لازم است بدانید به منظور ترویج استفاده مردم از خدمات غیر حضوری ، قیمت بیمه آنلاین خیلی ارزانتر از بیمه حضوری شده ، لطفا امتحان کنید .

نتیجه تحقیقات دانشمندان نشان داده که ویروس کرونا به شدت تقییر شکل می دهد و این  ویروس هزار چهره هر بار یک چهره  خود را نشان میدهد و  تقریبا هر دو دقیقه متاسفانه یکی  خانواده ایرانی را عزادار یکی از بستگان خود می کند.باتوجه به همه گیری  کرونا و گسترش برق آسا و غافلگیر کننده  این ویروس خطرناک  در جهان و گرفتار شدن روزانه بیش از سیزده  هزار نفر از هموطنان عزیزمان از همه ایرانیان عزیز در خواست می گردد  که از خودتان به خوبی  مراقبت کنید و تا مجبور نشده اید ازمنزل  خارج نشوید . شما می توانید  از طریق همین  سایت و همین الان  ، بیمه ثالث خودرو  – بیمه خوادث – بیمه مسعولیت پزشکان و پیرا پزشکان و بیمه مسافرت خارج از کشور را خودتان  را در شرکت بیمه کوثر صادر فرمایید و از تخفیف ویژه آن بهره مند شوید . بعد از باز شدن لینک زیر لطفا ابتدا در قسمت بالا سمت چپ قسمت عضویت را تکمیل نمایید و یک رمز آسان برای خودتان در نظر بگیرید . این رمز را در جایی نگهداری کنید تا در مراجعات بعدی نیاز به تکمیل فرم عضویت نباشد.

لطفا قبل از شروع به مراحل صدور بیمه خودرو عکسهای زیر را در گوشی خود داشته باشید تا در مراحل بعدی بتوانید آنها را بارگزاری کنید.

۱ – عکس از پشت و روی کارت خودرو 

۲ – عکس از کارت ملی خودتان

۳ – عکس از بیمه نامه سال قبل 

   از اینکه شرکت بیمه سایبان امن کوثر را به دوستان و بستگان خود معرفی می کنید  سپاسگذاریم. 

                        برای خرید آنلاین انواع بیمه نامه  اینجا کلیک کنید

تلفن های مشاوره و پشتیبانی :      ۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۴       ۰۲۶۳۲۸۲۷۲۶۵            ۰۹۱۲۳۶۶۷۰۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *