خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی + ارزانترین بیمه

برای استعلام و خرید بیمه اینجا را کلیک نمایید

شرایط بیمه نامه

با توجه به اینکه عوامل متعددی در تعتیین مبلغا حق بیمه موثر هستند ، بهتر است موارد زیر را در خرید بیمه نامه آتش سوزی خود لحاظ کنید:

تخفیفات بیمه آتش سوزی

با عنایت به اینکه بیمه آتش سوزی از بیمه های اجباری نبوده و اختیاری است، شرکتهای بیمه گر برای صدور بیمه آتش سوزی ، تخفیفات مناسبی را در نظر میگیرند. شرکت بیمه کوثر برای جلب رضایت مشتریان خود ، تخفیفات متنوعی را برای مشتریان خود لجاظ کرده که علاوه براینکه در هنگام صدور بیمه آتش سوزی ، مشاوره های گوناگونی را به بیمه گزاران خود ارائه میدهند، تا بیمه گزاران در هنگام خرید بیمه آتش سوزی با دید بازتری اقدام به خرید بیمه نامه نمایند.

سطح ریسک

از پارامترهای مهم در تعیین نرخ حق بیمه، سطح  ریسک یا درصد احتمال وقوع خسارت در ان می باشد، که آن هم به نوبه خود به دو دسته تقسیم بندی میگردد. خصوصیات و کاراکترهای مورد بیمه میتواند سطح ریسک و میزان احتمال برزو سانحه را مشخص نماید، بعنوان مثال انبارها براساس نوع و حساسیت کاهایی که در خود انبارش میکنند، دارای سطح ریسک و احتمال خطر متفاوتی هستند، بنحویکه انبار مواد شیمیایی قابل اشتعال با انبار قطعات خودرویی، دارای نرخ بیمه های متفاوتی هستند.

همچنین باید به میزان مقاومتی که در سازه وجود دارد توجه کرد و نیز باید به این سوال جواب داد که اجزای ساختمان  و همچنین سازه ، چه میزان مقاومتی را از خود به نمایش خواهند گذاشت، که این موراد باید در هنگام تعیین نرخ بیمه آتش سوزی مورد توجه قرار گیرد.

برای خرید بیمه قسطی بیمه خودرو  بدون پیش پرداخت و سود با ما تماس بگیرید.

 جهت خرید بیمه ارزان با ما تماس بگیرید.

آرامش و امنیت خاطر را با تجربه کنید:شرکت بیمه سایبان امن و آرام کوثر

 تلفن: ۳۲۸۲۷۲۶۴-۰۲۶    ۳۲۸۲۷۲۶۵-۰۲۶    ۰۹۱۲۳۶۶۷۰۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *