خرید غیر حضوری بیمه ثالث خودرو + بیمه بدون پیش پرداخت ۱۲ ماه

برای استعلام و خرید بیمه اینجا را کلیک نمایید.

برای خرید بیمه قسطی بدون پیش پرداخت وسود با ما تماس بگیرید.

قانون بیمه شخص ثالث

فروش خودرو و انتقال مالکیت آن به این معنی است که کلیه تعهدات و پوششهای مندرج در بیمه نامه مربوط (بجز تخفیفات مربوط به عدم خسارت ) به ان خودرو به مالک جدید خودرو منتقل میگردد،و تا  تا پایان مدت بیمه نامه مذکور ، مالک جدید خودرو، بعنوان بیمه گزار محسوب میگردد.

تمامی تخفیفات مربوط به عدم خسارت که بعلت نداشتن حوادث منجر به خسارت ، در متن بیمه نامه مذکور درج شده است ، متعلق به انتقال دهنده خودرو می باشد که می تواند آن تخفیفات را به موسیله نقلیه دیگری از همان نوع که متعلق به خودش یا اقدام درجه یک خود (پدر / مادر / همسر / فرزندان ) می باشد، منتقل نماید.

 دارندگان وسایل نقلیه موتوری که از خارج کشور وارد خاک ایران میگردند ، باید دارای بیمه نامه ای بامشخصات زیر باشند:

۱- در مقابل حوادث مالی و جانی که بخاطر وسیله نقلیه انها ایجاد میگردد، دارای پوشش مالی باندازه حداقل تعهدات بیمه شخص ثالث ایران باشند.

۲- بیمه نامه مذکور از نظر بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ، معتبر شناخته شود.

در غیر اینصورت باید به محض ورود به مرز ایران ، وسیله نقلیه خود را در مقابل خسارتهای جانی و مالی ناشی از وسیله نقلیه یا محمولات ان وسیله نقلیه ، به میزان حداقل تعهدات بیمه شخص ثالث ، بیمه نمایند.

همچنین مالکان خودروهای ایرانی که از مرزهای کشور خارج میگردند مکلف هستند به محض خروج از کشور، با خرید بیمه نامه ای ، خودروی خود را در قبال آسیبهایی که براثر حوادث ناشی از وسیله نقلیه در خارج از کشور به اشخاص ثالث ایرانی در آنجا، وارد میگردد را حداقل به میزان تعهد کف بیمه شخص ثالث ، بیمه نمایند.

جهت خرید قسطی بیمه با ما تماس بگیرید.

آرامش و امنیت خاطر را با ما تجربه کنید:    شرکت بیمه سایبان امن و آرام کوثر

 تلفن: ۳۲۸۲۷۲۶۴-۰۲۶    ۳۲۸۲۷۲۶۵-۰۲۶    ۰۹۱۲۳۶۶۷۰۴۵

ساعات پاسخگویی : ۸ صبح تا ۸ شب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *