خرید غیرحضوری + بیمه آتش سوری + ارزانترین بیمه

برای استعلام و خرید بیمه اینجا را کلیک نمایید

بیمه آتش سوزی شرکت بیمه کوثر

بیمه آتش سوزی واحد های مسکونی

اهیمت بیمه نامه های اتش سوزی واحد های مسکونی ، به نوبه خود باعث جلوگیری در بروز اختلال در مسائل معیشتی و کاری بیمه گزار خواهد شد. باید توجه داشته باشید ک در هنگام خرید بیمه نامه اتش سوزی برای واحد مسکونی ، با توجه به نیاز خود میتوانید اثاثیه و موتورخانه و اسانسور را بیمه نمایید ولی در هر صورت درج ارزش واحد مسکونی مورد بیمه ، خیلی مهم است که قیمت روز این موارد را در هنگام صدور بیمه نامه اظهار نمایید.

لازم است که بدانید عدم درج ارزش روز سرمایه ، باعث اعمال ماده ۱۰ قانون بیمه در هنگام بروز خسارت میگردد، به عبارت دیگر اگر در زمان بروز سانحه ، مشخص شود که بیمه گزار ، ارزش سرمایه را کمتر از ارزش واقعی روز سرمایه اظهار کرده، شرکتهای بیمه گر صادر کننده بیمه نامه آتش سوزی میتوانند به همان نسبت از میزان مبلغ پرداختی به بیمه گزار ، کسر نمایند.

بیمه آتش‌ سوزی با شرایط اظهارنامه‌ (شناور)

این بیمه نامه از سری بیمه نامه های انبارها می باشد. در بیمه های مربوط به شرایط شناور یا شرایط اظهارنامه ، براساس میزان موجودی جنسی که درون انبارها از نظر حجم ریالی و مقدار ان که درهر روز تغییر میکند، صادر میگردد. به عبارت دیگر در این بیمه نامه میزان خسارت پرداختی بر اساس حجم ریالی موجودیهای جنسی انبارها ، متغیر می باشد. براساس توافق و مذاکراتی که بیمه گزار و شرکت بیمه با هم انجام میدهند توافق میکنند که با توجه به انتخاب پوشش فراخور حال بیمه گزار ( براساس موجودی جنسی انبار در طی دوره های زمانی مشخص ، مانند ماهانه یا هفتگی یا سایر دوره های زمانی) سقف تعهد شرکت بیمه گر صادر کننده بیمه نامه آتش سوزی ، مشخص میگردد.

برای خرید بیمه قسطی بدون پیش پرداخت و سود با ما تماس بگیرید

 جهت خرید بیمه ارزان با ما تماس بگیرید.

آرامش و امنیت خاطر را با تجربه کنید:شرکت بیمه سایبان امن و آرام کوثر

 تلفن: ۳۲۸۲۷۲۶۴-۰۲۶    ۳۲۸۲۷۲۶۵-۰۲۶    ۰۹۱۲۳۶۶۷۰۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *